Ucuz Paykasa

Ucuz Paykasa

Ucuz ve hızlı almanın en kolay ve güvenli yolu.

Ucuz Paykasa

En uygun fiyatlara almanın tadını çıkarın.

Banka kartlarından çok daha güvenilir olmasının yanı sıra pratik ve hızlıdır. İsteyen kişilerin internet siteleri aracılığı ile temin etmesi de mümkündür. Ucuz Paykasa kart satan sitelerde ise dikkatli olunmalıdır. Kart alımlarında bazı dolandırıcılık olaylarının yaşandığı bilinmelidir. Bu sebeple güvenilir ve kaliteli olan sitelerden alım yapılmalıdır. Sitede destek hattı bulunmasına dikkat edilmelidir. Euro para biriminde farklı tutarların bulunduğu kartlardan istenilen alınabilir. Kart ücretleri de içindeki tutara göre belirlenmektedir. Ancak bunun dışında işlem ücreti, hizmet bedeli gibi isimlendirmeler ile alınan herhangi bir ek ücret söz konusu değildir.

Sanal kart olmasından dolayı kart ücretinin yatırılması halinde bir şifre verilmektedir. Güvenlik açısından bu şifrenin üçüncü kişiler ile paylaşılmaması önemlidir. Çünkü kart ile yapılacak bütün alışveriş işlemleri bu şifre sayesinde olmaktadır. Karta özel olan bu şifrenin tek kullanımlık olduğu da bilinmelidir. Kartın içindeki tutarın bitirilmesi halinde şifre otomatik olarak geçersiz olmaktadır. Alışveriş sitelerinde kullanılması da gayet pratiktir. Alınacak ürünün ödemesinin yapılacağı bölümde belirtilen yere bu şifrenin girilmesiyle işlem gerçekleşmektedir. Kredi kartlarında olduğu birçok farklı bölgenin tek tek doldurulması gerekmemektedir. Ayrıca işlem onaylanması da çok daha kısa sürmektedir. Bununla birlikte alışveriş yapıldıktan sonra herhangi bir yere bilgilendirme mesajının da gönderilmesi söz konusu olmamaktadır. Bu durumda kartın kim tarafından nerede kullanıldığının bulunmasını imkânsız hale getirmektedir. Ucuz kart ile yapılan işlemlerin takip edilmesi de mümkün değildir.

Kredi kartları ile karşılaştırıldığından bir çok açıdan önemli güvenlik önlemleri bulunan kartın pin kodunun da çözülmesi olanaksızdır. Sahip olduğu şifreleme tekniği ile kredi kart şifrelerinin çok daha ötesinde bir güvenlik ağına sahiptir. Her şifrenin yalnız bir kart için kullanılabilir olması da önemli bir başka husustur.  Paykasa kartların içinde bulunan tutarın bozdurma işlemi ile nakit olarak alınabilmesi de mümkündür. Güvenilir internet sitelerinden yapılması çok daha sağlıklı olacak bu işlem kısa sürede sonuçlanmaktadır. İstenilen tutar, kişinin belirttiği banka hesabına TL olarak aktarılmaktadır.

Daha fazla bilgi ve satın alama, bozdurma işlemi yapmak için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçerek kolayca bir kaç adımda ve bir dakikada satın alama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Fiyat ve detaylı bilgi için 7/24 online olan temsilcilerimize yazabilirsiniz.