Pidpay

Pidpay

Yeni ödeme yöntemiyle tanışın.

Pidpay

Alışverişte yeni dönem güvenilir ödeme.

İnternet üzerinden bir tık ile yapacağınız alışverişlerinizde güvenli ödeme kolaylığı sağlayan Pidpay ile keyfinizce alışveriş yapabilirsiniz. Ön ödemeli kart özelliğinden kaynaklı alışverişleriniz son dönemlerde daha pratik ve kolaydır. Endişeye kapılmadan alışveriş yapmanın keyfini bu sanal kart ile sürdürebilirsiniz. Öncelikle karta sahip olabilmeniz için resmi internet sitesini ziyaret etmeniz gerekir. kart hakkında ve kullanımı ile ilgili alacağınız ipuçları alışveriş sırasında işinize yarayacaktır. Güvenlik adına her şeyin üst düzey olması içinizi rahatlamaya yetecektir. Sitede müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşme almanızı daha da kolaylaştıracaktır.

Kartı kullanmak oldukça basittir. Elinizde kredi kartı gibi taşıyacağınız bir kart değildir. Pidpay adı üstünde sanal kart olarak geçen ön ödemeli bir karttır. Alışverişinizi tamamladıktan sonra ödeme kısmında ön ödemeli kart ya da sanal kart seçeneğini tıklamanız gerekir. size verilen 16 haneli kart numarası ve CVV kodu alışverişinizi tamamlamanız için gereken iki ayrıntıdır. Saniyeler içerisinde onaylanan alışverişiniz size ulaşmak üzere hazırlanmaya başlandı bile… Sadece bir tıkla gerçekleştirdiğiniz ödemeniz güvenlik açısından sıkı takiptedir.

Her türlü banka kartı ya da kredi kartı ile havale yapabileceğiniz bir karttır. Pidpay birçok alışveriş sitelerinde geçerli olan bir karttır. Dilerseniz yurtdışı alışverişlerinizde de bu kartı tercih edebilirsiniz. Hesabınızda bulunan Türk lirasını Euro veya Dolara çevirebilirsiniz. Bu işlemi müşteri temsilcisiyle güvenli bir şekilde yapmanız daha sağlıklı olur. 7/24 hizmet veren müşteri temsilcisi size her an yardımcı olabilir. Aynı zamanda hesabınızda bulunan yabancı parayı Türk lirasına düşük komisyonlarla bozdurabilirsiniz. Bu işlemlerin yapılması dakikalarınızı alacaktır. Sıkı sıkıya bir soru yağmuruna tutulmadan banka hesap numaranız, pin kodunuz ve CVV kodu yeterli olacaktır.

Müşteri olarak her zaman beklentilerimizi yüksek tutarız. Anında cevap anında çözüm isteriz. Pidpay her hizmette oldukça hızlı hizmet anlayışı ile sizi buluşturan bir karttır. Saniyeler içerisinde ödeme yapabilirsiniz. Alışveriş tutarınız kadar limiti sanal kartınızda bulundurmanız her ihtimali göz önünde bulundurup güvenliğiniz açısından daha iyi olacaktır. Son dönemlerde sıkça kullanılan bir sanal kart olup kullanıcılarına avantaj sağlayan bir karttır. Kartı kullandığınız sürece sizden ekstra bir ücret talep etmemesi de sevindirici bir durumdur.