Paykasa Nedir

Paykasa Nedir

Hızlı güvenli ve kolay ödeme yöntemi.

Paykasa Nedir

Nedir nasıl kullanılır nereden güvenli satın alınır?

Günümüzde internetin yaygınlaşması ile günlük hayatta yapılabilecek her şey internet üzerinden yapılabilmektedir. Özellikle internetten yapılan alışveriş oranı son derece artmıştır. Alışverişin artması ile çeşitli ödeme yöntemleri ortaya çıkmıştır. Bu ödeme yöntemlerinden biri de Paykasa’dir. Paykasa nedir sorusuna cevap vermemiz de gerekir. Ondan önce son zamanlarda kullanımı son derece yaygınlaşan bir kart olduğunu hatırlatalım. Paykasa ön ödemeli kart sistemi olarak kullanılmakta olup alışveriş sitelerinde sıklıkla kullanıldığı görülmektedir. Peki, şimdi Paykasa nedir sorusuna cevap verelim

Paykasa Nedir?

Paykasa müşterilerine ve işletmelere çok hızlı bir şekilde uygun ve güvenli ödeme hizmeti sunan küresel bir ödeme çözümleri sağlayıcısıdır. Ön ödemeli bir kart sistemi olan Paykasa temel anlamda Ukash yöntemi ile benzerlik göstermektedir.

Çeşitli miktarlarda olmak üzere tek kullanımlık olarak da alabileceğimiz Paykasa kartları ile internet üzerinden yapacağımız alışverişleri hızlı, güvenli ve pratik bir şekilde gerçekleştirebiliriz. Paykasa kartları kullanım mantığı olarak tek kullanımlık şifreler üreterek online alışveriş yapmamızı sağlayan bir sistem olup alışveriş yaparken kredi kartı bilgilerini vermek istemeyen kişiler için son derece geçerli bir çözüm olarak karşımıza çıkmaktadır. Paykasa nedir sorusuna cevap verdikten sonra Paykasa kartı nereden satın alınacağına ve ne şekilde kullanıldığına bakalım.

Paykasa Nereden Satın Alınabilir?

Paykasa ön ödemeli kartını satın alabilmek için öncelikle https://www.paykasaalbozdur.com/ adresine girip sağ alt köşede müşteri temsilcisi ile iletişime geçmeniz gerekir. Temsilci ile iletişime geçtinten  sonra ise karşımıza gelen adımları takip ederek almak istediğiniz miktarı belirleyebilirsiniz.  Belirlediğiniz miktarı temsilcimize ileterek anlaşmalı banka bilgilerini talep edip havale yöntemiyle ödeme yaptıktan hemen sonra kontroller sağlanır ve temsilci kodunuzu tarafınıza iletir. Ayrıca paykasa her daim elinizin altında olsun istiyorsanız Apple Store’dan ya da Google Play Store’dan uygulamalarımızı indirebilirsiniz.

Paykasa Kart Nasıl Kullanılır?

Satın alınan Paykasa kartının nasıl kullanıldığına alışveriş siteleri üzerinden bir bakalım. Son derece basit ve hızlı bir ödeme yöntemi olan Paykasa kartları ile alışveriş sitelerinden önce, diğer ödeme yöntemleri gibi kullanıcı adı ve şifremizi girerek site hesabındaki para yatırma sekmesine erişmemiz gerekiyor. Karşımıza çıkan ödeme yöntemleri arasından Paykasa seçeneğini seçerek 50 €, 100 €, 500 €, 1.000 € olacak şekilde ödeme miktarını seçip para yatır seçeneğine tıklıyoruz. Ardından ekran bizi Paykasa ödeme sayfasına yönlendirecektir. Karşımıza gelen şifre boşluğuna almış olduğumuz dijital şifremizi girerek ödeme işlemini gerçekleştirebiliriz.