Paykasa Bozdurma

Paykasa Bozdurma

En iyi fiyatlara güvenilir bozdurma.

Paykasa Bozdurma

Hızlı ve güvenilir bozdurma.

Paykasa, ön ödemeli bir kart sistemidir. İnternetten alışverişlerde güvenlik şüphesine düşen kullanıcıların tercih ettiği bu sistem oldukça güvenlidir. Bu kartın geçerli olduğu her internet sitesinde istediğiniz kadar alışveriş yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra bozdurma gibi işlemlerde ilgili sitelerden kolaylıkla yapılabilir. Paykasa’nın güvenli olması alışveriş esnasında hiçbir şekilde kredi kartı bilgisi, adres bilgisi ya da kimlik bilgisi talep edilmemesinden kaynaklanmaktadır. Bu sistemle sadece size verilen pin kodu aracılığıyla ödeme bilgisi bölümünü doldurur ve ödeme seçeneklerinden Paykasa tercihi işaretlenir. Sadece saniyeler içersinde alışverişiniz tamamlanacaktır.

Paykasa birçok sitede kullanılmakla beraber en çok oyun sitelerinde tercih edilmektedir. Peki, Paykasa kart nasıl alınır? Bu sorunun cevabı oldukça basit. Bozdurma ve satış noktası olan internet sitesinden müşteri temsilcisine bağlanarak istediğiniz bakiye miktarını belirtmelisiniz. Bakiye miktarları 10€, 15€, 20€, 25€, 30€  gibi devamlı tutarlar şeklinde oluşturulmuştur. Bunlar içersinden ihtiyacınıza göre istediğiniz tutarı seçebilirsiniz. Sonrasında size müşteri temsilcisi tarafından bildirilen hesap numarası aracılığıyla Paykasa tutarını EFT, havale gibi ödeme yöntemleriyle gerçekleştirebilirsiniz.

Bu işlemi tamamladıktan sadece dakikalar sonra Paykasa kartınızın bakiyesi kullanıma hazır hale gelecektir. Size verilen 16 haneli pin kodu vasıtasıyla alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Paykasa kartın size sağladığı diğer bir imkân ise bozdurma sistemidir. Bu sistemle elinizde kalan Paykasa kartları bozdurabilirsiniz. Ayrıca Paykasa sisteminin Euro bazlı olması nedeniyle yatırım amaçlı da kullanabilirsiniz. Yatırım amaçlı kullanılmak istenen Paykasa kartlar daha sonra Euro kurları takip edilerek istenildiği zaman yine müşteri temsilcisi aracılığıyla bozdurarak kar elde edilebilir.

Bu işlemde yine Paykasa almak kadar kolaydır. Bu yöntemle istediğiniz zaman Paykasa bozdurma işlemi yapabilir kart içindeki tutarı hesabınıza aktarılmasını sağlayabilirsiniz. Bozdurma işlemi esnasında da herhangi bir güvenlik sorunu yaşamazsınız. Sizde tüm bu kolaylıklar ve avantajlardan yararlanmak isterseniz sadece bir Paykasa sitesini ziyaret edebilir ve canlı destek vasıtasıyla istediğiniz bakiye de Paykasaya sahip olabilirsiniz. Ayrıca Paykasa ile ilgili hala aklınıza takılan sorular varsa bunları da müşteri temsilcisine iletebilir en doğru bilgiyi ulaşabilirsiniz.

Bozdurma işlemi için sağ alt köşeden müşteri temsilcilerimizle iletişime geçerek en yüksek kurdan bozdurma işleminizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.