Cashlib

Cashlib

Yeni ödeme yönteminin avantajıyla tanışın.

Cashlib

Daha ucuza güvenli ödeme yöntemi.

Cashlib, online hizmet veren pek çok platformda güvenle kullanılan bir ön ödeme sistemli güvenli kart hizmetidir. Basit birkaç işlem sonrasında gerçekleştireceğiniz üyelik işlemlerinizden sonra hesaba dilediğiniz miktarlarda ödeme yükleyerek, dilediğiniz paketlerden herhangi biri veya birilerini seçerek, kart veya kartlarınıza sahip olabileceksiniz.  Bilindiği üzere internet platformunda var olan güvenlik zafiyetleri ve sürekli kontrol altında tutulma hissi, online hizmetler veren sitelerde gönül rahatlığıyla alışveriş yapma ve oyun oynama keyfimizi zedeliyordu. Bu yeni sistemle güven sorunu ortadan kalkacak ve tam bir gizlilik halinde kimseye hesap vermeden harcamalarınızı yapabiliyor olacaksınız. Kötü amaçlı yazılımlarla kişisel ve kart bilgilerinize kimse ulaşamayacak ve her şey sizin belirlediğiniz limitlerle güvence altında olacak.

Bilinen üzere benzer her kartın kullanım alanı çok geniş değildir. Cashlib size çok geniş bir kullanım alanı sunmaktadır.  16 Haneli kart kodu, son kullanım tarihi ve güvenlik numarasıyla adeta bir sanal kredi kartı gibi hareket edebileceğiniz kartınızla online hizmet veren güvenli her platformu gönül rahatlığıyla kullanabileceksiniz. Karta sahip olmak için de ayrıca bir komisyon ödemenize gerek yoktur. Aldığınız kartlarınıza 10 Euro’dan 1000 Euro’ya kadar dilediğiniz miktarlarda yükleme yapmak sizin tercihinizdedir.

Cashlib de para yükleme sistemi Euro bazlıdır. Ve minimum 10 Euro ile başlar ve 10 ve katları şeklinde 1000 Euro’ya kadar çıkar. Sistem üzerinden 200 Euro’ya kadar olan ödemelerinizi kendiniz online olarak satın alabilirsiniz. 200 Euro ve üstü alımlarınız için canlı destek hattına yönlendirilecek ve onların öneri, yardım ve kur desteğinden faydalanabileceksiniz.

Cashlib sisteminde kartınıza yükleme yaparken de kazanırsınız. Güncel kurlar üzerinden müşterilerine en uygun fiyatlamayı yapmak üzere sistem kendini sürekli güncel tutmaktadır. Bunun yanı sıra yapacağınız yüklemelerde ki meblağ arttıkça size sunulan kurlarda da büyük avantaj elde edebilecek, alırken kazanacaksınız.  Kart satın alma işlemleriniz için havale veya eft yöntemi ile belirtilen miktardaki kart alımlarınızda size sunulacak kur üzerinden TL olarak ödemelerinizi gerçekleştirebileceksiniz. Zahmetsiz, güvenilir ve kolay olan bu sistem sayesinde artık gönlünüzce ve huzurla oyun ve alışverişin keyfini sürebileceksiniz.