Astropay Kart

Astropay Kart

Daha hızlı ve daha güvenilir ödeme.

Astropay Kart

Satış ve bozdurma temsilcisi 7/24 online canlı destek hizmeti.

İş hayatında yoğun ve yorucu bir tempoya sahip kişiler başta olmak üzere birçok kişi alışverişini internet sitelerinden yapmaktadır. Hem vakit anlamında kazançlı olunduğu gibi zahmetsiz bir şekilde de ihtiyaçlar alınmaktadır. Bu nedenle kullanımı çok daha fazla yaygınlaşan sanal ortamda birçok farklı sektörde faaliyet yürüten firmaların online hizmet veren siteleri bulunmaktadır. Ancak yapılan bu alışverişlerin çok büyük bir kısmı kredi kartı ile ödenmektedir. Bu durumda önemli bir güvenlik sorunlarını ortaya çıkarabilmektedir. Kolaylıkla şifresi kırılan kredi kartlarının kimlerin eline geçebileceği de bilinmemektedir. Bu tehlikelerden korunma amacıyla Ülkemizde de hızlı yaygınlaşan güvenilir Astropay kartlar kullanılmaktadır.

Ön ödemeli bir sanal kart olarak tanınan güvenilir Astropay kartların birçok avantajı bulunmaktadır. Öncelikle alımı sırasında hiçbir şekilde kişisel bilgi istenmesi söz konusu olmamaktadır. Bu durumda kartın veri depolamasına imkân vermemektedir. Herhangi bir ifşa durumunda da tehdit olmasını engellemektedir. Bunun yanı sıra ön ödemeli bir işleyişe sahiptir. Kartın içinde bulunan tutarın dışında bir kullanım yapılması mümkün değildir. Ayrıca sahip olduğu şifreleme sistemiyle de dolandırıcılar tarafında ele geçirilmesi imkân dâhilinde değildir. Oldukça iyi bir güvenlik sistemi sahip olan kartın birçok farklı testten de başarıyla geçtiği bilinmelidir. Güvenilir olmasının yanı sıra kullanımı da oldukça pratiktir. Tek bir şifreye sahip olan kartın birçok internet sitesinde kullanımı bulunmaktadır. Alışveriş işleminde belirtilen yere şifrenin girilmesinden kısa bir süre sonra işlem onaylanmaktadır.

Kartın içinde bulunan tutarın tamamen harcanması halinde ise şifre geçersiz olmaktadır. Kendi kendisini imha etme özelliği bulunan kartın bundan sonra kullanımı mümkün değildir. Talep edilmesi halinde internet sitelerinden başka bir güvenilir Astropay kart alımı gereklidir. Ayrıca sanal bir kart olmasından dolayı da kaybolmasına olanak yoktur. Hiç bir bilgiye sahip olmamasının dışında borçlanmaya izin vermeyen kartın internet ortamında çok daha fazla kullanılacağı da tahmin edilmektedir.

Satın alam işlemi için sağ alt köşede müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz satın alam ve bozdurma da 7/24 saat canlı destek hizmeti sunmaktadır.